Jdi na obsah Jdi na menu
 


O názvu Klanu

Náš klan vznikl nápadem hráče Dark Killer a postupem času se připojovali hráči jako je filipson7!

A ted už o názvu klanu: Zkratka SAS je special air service "Britská proti teroristická jednotka" s velice dobrými schopnostmi! Dnes je takřka rozšířená všude! Rozděluje se na horský,vodní, pozemní oddíl (ještě mají i parašutysty).Používají tyto zbraně MP5,Glock17,M16A2, a různé sniperky podle druhu prostředí.

Zkoušky do SAS : Takže,aby se někdo mohl dostat do SAS,musí prodělat výcviky přežití :1)Běh na 60 km s batohem těžkým 60 kg a mají na to 20 h nemyslete si že by ste to zvládli protože tihle muži mají výborné fyzické schopnosti.2)Je jich daleko více těchto výcviků,ale tenhle je asi nejhorší, výcvik v Džungly,kde se musí dostat na určité místo,všichni musí ignorovat optížný hmyz např.tarantule 3)Vezmou toho dotyčného vojáka(jako by to byl zajatec) a mučí ho,ráno ho polévají studenou vodou mlátí ho a on NESMÍ ŘÍCT NIC,je jasné,že ve skutečnosti by to mohlo být jinak a tak voják není pod takovým nátlakem.

Když mají hotové tyhle zkoušky,dostanou znak SAS a pořád,až do konce kariéry prodělávají treningy,je to TĚŽKÁ a NAMÁHÁVÁ  PRÁCE !!!

SAS v akci: SAS se zapojí všude,kde to jenom jde,jak doma tak i v ZAHRANIČÍ např.IRÁK a ted Afghanistán, pro ně je to práce,která může skončit smrtí takže si važte můžu,kteří jsou na světě a kteří nám jsou kdykoliv odhodlaný přijít na pomoc...

                                                                Dark Killer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář